26/10/2017

Ślubowanie uczniów klas pierwszych ZSOiT w Wojkowicach

W środę 25 października br. odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierszych Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach.

W uroczystości oprócz uczniów, dyrekcji szkoły i grona pedagogicznego udział wzięli również zaproszeni goście, w tym m.in. przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz uczelni wyższych. Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu reprezentowała mgr Ewa Baran, Pełnomocnik Kanclerza ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Mgr Ewa Baran w imieniu prof WSH dr hab. Michała Kaczmarczyka, Rektora Wyższej Szkoły Humanitas, złożyła pierwszoklasiom serdeczne życzenia oraz wyraziła nadzieję, że współpraca z uczelnią w znaczący sposób przyczyni się do wzbogacenia oferty edukacyjnej szkoły.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach od czerwca 2016 r. należy do Sieci Współpracy Edukacyjnej Wyższej Szkoły Humanitas, w ramach której realizowane są wspólne projekty naukowe, dydaktyczne oraz społeczno-kulturalne.

/k.u. 26.10.17/

Zdjęcia: www.lowojkowice.eu