26/04/2018

XXV Gala Izby Rzemieślniczej z udziałem WSH

W sobotę 21  kwietnia br. w Domu Muzyki  i Tańca w Zabrzu odbyła się Jubileuszowa XXV Gala Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w  Katowicach. Jak co roku, uroczystość uświetnili  swoją obecnością  przedstawiciele  świata polityki, władz samorządowych, mediów, nauki, biznesu oraz Duchowieństwa. Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu reprezentowała mgr Ewa Baran, Pełnomocnik Kanclerza ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Podczas wydarzenia zostały wręczone nagrody dla firm z terenu działalności katowickiej Izby Rzemieślniczej. Wręczono również Szablę imienia Jana Kilińskiego, czyli najwyższe odznaczenie rzemieślnicze.

Patronat  honorowy  nad wydarzeniem objęli:

• Jarosław Wieczorek – Wojewoda Śląski
  • Wojciech Saługa – Marszałek Województwa Śląskiego
  • Kazimierz Karolczak – Przewodniczący Zarządu Gornośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii
  • Małgorzta Mańka-Szulik – Prezydent Miasta Zabrze
  • Marcin Krupa- Prezydent Miasta Katowice.

Muzyczną oprawę wydarzenia zapewnił zespół Pectus.

Wyższa Szkoły Humanitas w Katowicach od wielu lat współpracuje z Izbą Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w  Katowicach, która aktywnie wspiera uczelnie w organizowanych przedsięwzięciach.

Źródło: Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach

26/04/2018

XXV Gala Izby Rzemieślniczej z udziałem WSH

Patronat  honorowy  nad wydarzeniem objęli:

• Jarosław Wieczorek – Wojewoda Śląski
  • Wojciech Saługa – Marszałek Województwa Śląskiego
  • Małgorzta Mańka-Szulik – Prezydent Miasta Zabrze
  • Marcin Krupa- Prezydent Miasta Katowice.

Muzyczną oprawę wydarzenia zapewnił zespół Pectus.