27/04/2018

Invest Heaven Polska partnerem Humanitas

W czwartek 26 kwietnia br. do grona partnerów Uniwersytetu Międzypokoleniowego Wyższej Szkoły Humanitas dołączyła spółka Invest Heaven Polska. Porozumienie partnerskie zostało podpisane przez prof. WSH dr hab. Michała Kaczmarczyka, rektora uczelni oraz Wojciecha Wieczorka, członka zarządu spółki, w murach uczelni w Sosnowcu.

Na mocy zawartego porozumienia instytucje zadeklarowały współpracę przy realizacji projektów  Uniwersytetu Międzypokoleniowego Wyższej Szkoły Humanitas, a także wzajemną promocję swoich usług.

Invest Heaven Polska Sp. z o.o. jest właścicielem Klubu Manufaktura oraz Klubu VIP, który niebawem zostanie otwarty w Sosnowcu.

27/04/2018

Invest Heaven Polska partnerem Humanitas