Znajdź studia dla siebie

Trwa wyszukiwanie kierunków...

Oferujemy studia I, II stopnia oraz jednolite magisterskie. Posiadamy bogatą ofertę studiów podyplomowych dla nauczycieli, prawników, specjalistów administracji oraz managerów. U nas możesz zamówić szkolenie „szyte na miarę”.

Wybierz studia spośród 11 kierunków i niemal 30 specjalności w formule standardowej, „krótsze studia” lub „Dwa dyplomy – jednoCzesne”. Oferujemy studia zarówno dzienne jak i zaoczne.

23/07/2018

Aktywna działalność Instytutu Pedagogiki WSH

Zakończył się semestr letni roku akademickiego 2017/2018 – wyjątkowo aktywy czas dla pracowników Instytutu Pedagogiki Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu oraz członków koła naukowego i studentów kierunku pedagogika. W minionych miesiącach bowiem aktywnie uczestniczyli w piknikach i wydarzeniach skierowanych do dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami intelektualnymi.

Pierwsza inicjatywa pn. „Niebieski Festyn” odbyła się dnia 15 kwietnia br. w Parku Harcerskim przy Zespole Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu. Organizatorami wydarzenia był Klub Rodzica „Niebiesko Nam” Rodzice Rodzicom oraz Instytut Twórczej Integracji. W festynie uczestniczyły rodziny dzieci z autyzmem oraz mieszkańcy pobliskich osiedli.

Kolejne wydarzenie - uroczystość otwarcia Kawiarenki "Piękne Spotkania" – miało miejsce 12 maja br. w Ogrodzie Polisensorycznym przy ulicy Ostrogórskiej w Sosnowcu. Inicjatywa władz Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu i Fundacji ING Dzieciom była częścią pikniku zorganizowanego pod tą samą nazwą. Zadaniem ogrodu polisensorycznego jest aktywizacja zawodowa i społeczna osób niepełnosprawnych. W ogrodzie funkcjonuje strefa dla najmłodszych z placem zabaw, padok dla koni, labirynty roślinne, wydzielone miejsce do ćwiczeń, wieża linowa oraz strefa wypoczynkowa. Kawiarenka będzie kolejnym elementem działalności ogrodu.

W poniedziałek 25 czerwca br. odbył się piknik dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Przystań” w Dąbrowie Górniczej. Przedmiotem działalności Placówki jest zapewnienie opieki i wychowania dzieciom całkowicie lub częściowo pozbawionym opieki rodzicielskiej, dla których nie znaleziono rodzinnej opieki zastępczej, a także przygotowanie ich do samodzielnego życia w przypadku braku możliwości powrotu do rodziny lub umieszczenia w rodzinnych formach pieczy zastępczej.

Szczegółowe informacje dotyczące kierunku Pedagogika realizowanego w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu znajdują się TUTAJ.

/k.u. 23.07.18/

Tworzymy przestrzeń dla rozwoju i wymiany poglądów. Konferencje naukowe i popularnonaukowe, wykłady, warsztaty, seminaria – w Akademii Humanitas organizowane są wydarzenia, będące odpowiedzią na potrzeby nie tylko środowiska naukowego, naszych studentów ale również mieszkańców regionu.

23/07/2018

Aktywna działalność Instytutu Pedagogiki WSH

/k.u. 23.07.18/

Akademia Humanitas to nie tylko działalność dydaktyczna i naukowa. Współpracujemy z otoczeniem, jednostkami samorządowymi, sektorem prywatnym i szkołami. Realizujemy wiele projektów unijnych oraz tworzymy rozwiązania dla biznesu i szkół.

12 Uniwersytetów Dziecięcych w całym województwie oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii Humanitas to prężnie działające organizacje skupiające tysiące małych żaków i seniorów.

CHCESZ PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁAŃ PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY?
CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONFERENCJĘ, WYNAJĄĆ SALĘ SZKOLENIOWĄ LUB KONFERENCYJNĄ,
A MOŻE ZAREJESTROWAĆ FIRMĘ LUB ZORGANIZOWAĆ BIURO?

Proponujemy możliwość indywidualnego zlecenia nam realizacji usług rozwojowych dla pracowników Państwa firmy, jak również usługi promujące Państwa działalność, kompleksowe usługi konferencyjne, czy też wynajem sal konferencyjnych, szkoleniowych, warsztatowych, komputerowych, powierzchni biurowych, wystawienniczych itp.