18/03/2019

Dofinansowanie MNiSW dla Wyższej Szkoły Humanitas

Niezwykle miło jest nam poinformować, że Wyższa Szkoła Humanitas otrzymała dofinansowanie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na realizację ośmiu zadań z zakresu działalności upowszechniającej naukę (DUN 2019).

Zadania z zakresu upowszechniania:

1. XXV Tatrzańskie Sympozjum Naukowe „Edukacja jutra”
  2. Forum Twórczych Nauczycieli
  3. Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Świat nowych technologii. Czy sztuczna inteligencja zdominuje człowieka?”
  4. Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Bliżej ludzi. Społeczno-edukacyjna funkcja działań na rzecz bezpieczeństwa”
  5. Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Polityka informacyjna wobec dóbr kultury”

Zadania z zakresu działalności wydawniczej:

1. Stworzenie anglojęzycznej wersji czasopisma "Roczniki Administracji i Prawa"
  2. Stworzenie anglojęzycznej wersji czasopisma "Zeszyty Naukowe Wyższej Szkoły Humanitas. Zarządzanie”
  3. Stworzenie anglojęzycznej wersji czasopisma „Zeszyty Naukowe Wyższej Szkoły Humanitas. Pedagogika”

Łączna kwota dofinansowania, to 153 560,00 zł

18/03/2019

Dofinansowanie MNiSW dla Wyższej Szkoły Humanitas

Zadania z zakresu upowszechniania:

1. XXV Tatrzańskie Sympozjum Naukowe „Edukacja jutra”
  2. Forum Twórczych Nauczycieli