Znajdź studia dla siebie

Trwa wyszukiwanie kierunków...

Oferujemy studia I, II stopnia oraz jednolite magisterskie. Posiadamy bogatą ofertę studiów podyplomowych dla nauczycieli, prawników, specjalistów administracji oraz managerów. U nas możesz zamówić szkolenie „szyte na miarę”.

Wybierz studia spośród 11 kierunków i niemal 30 specjalności w formule standardowej, „krótsze studia” lub „Dwa dyplomy – jednoCzesne”. Oferujemy studia zarówno dzienne jak i zaoczne.

04/04/2019

Humanitas na konferencji branży Pomocy Społecznej

3 kwietnia w Miejskiej Bibliotece publicznej w Jaworznie, odbyła się regionalna konferencja poświęcona działaniom i współdziałaniom instytucji pomocy społecznej pod Patronatem Wyższej Szkoły Humanitas. Program wydarzenia obejmował wykłady z dziedziny współpracy międzyinstytucjonalnej, działania na rzecz rodzin z wieloma problemami egzystencjalnymi oraz roli wizerunku instytucji PS w działaniach na rzecz społeczności. Humanitas reprezentował dr Krystian Dudek, na wykładowca i Pełnomocnik Kanclerza ds. Public Relations.

Po wystąpieniu psycholog dr Justyny Tulai - na temat współpracy między instytucjami w aspekcie wykorzystywania obserwacji i dzielenia się doświadczeniami w pomocy oferowanej poszczególnym potrzebującym, głos zabrała Iwona Malorny - pedagog zdrowia, psychoterapeuta, koordynator i kierownik Poradni Promocji Zdrowia w ZLO w Jaworznie. Na przykładzie autorskiego, realizowanego w Jaworznie programu "Razem ku dobru" przedstawiła system pracy na rzecz rodziny wieloproblemowej.

Na zakończenie głos zabrał przedstawiciel Wyższej Szkoły Humanitas – dr Krystian Dudek. Jak relacjonują media uczestniczące w wydarzeniu (portal Moje Jaworzono): „Po przerwie głos zabrał gość szczególny, dr Krystian Dudek, znany już w Jaworznie specjalista od wizerunku i działań public relations, wykładowca i pełnomocnik Kanclerza Wyższej Szkoły Humanitas d.s. PR. Doskonałe merytoryczne przygotowanie mówcy, jego doświadczenie poparte szczegółową wiedzą i błyskotliwymi obserwacjami są gratką dla słuchaczy, którzy nawet podczas krótkiego wykładu potrafią zaczynać rozumieć czym jest tak naprawdę pokazanie swoich plusów w prezentacji w przestrzeni publicznej, co znaczy dobre przygotowanie do kontaktu z podmiotami zewnętrznymi i dlaczego tak ważne jest budowanie podstaw swoich relacji z otoczeniem zawczasu, kiedy pomyślność jednostki czy firmy nie jest zagrożona, czy też narażona na krytykę. Budowanie bazy, zaplecza, przygotowanie do sytuacji kryzysowych pozwala w chwili ich wystąpienia, na dobrą, w miarę niestresującą rozsądną i rzeczową reakcję.”

Organizatorem wydarzenia, cieszącego się nadspodziewanym zainteresowaniem i frekwencją był Dom Pomocy Społecznej w Jaworznie na czele z dyrektorem Sławomirem Łuszczem. Rolę gospodarza pełniła Maria Materla, Pełnomocnik Prezydenta Jaworzna d.s. osób niepełnosprawnych, a jednocześnie radna Sejmiku Województwa Śląskiego.

To kolejny projekt dedykowany Pomocy Społecznej, który wspiera Wyższa Szkoła Humanitas. Przypomnijmy, że w 2016 roku w naszej siedzibie – kilkudziesięciu przedstawicieli branży, na czele z władzami ROPS, podpisało porozumienie na rzecz wspierania wizerunku Pomocy Społecznej w Polsce.

Uczestnicy konferencji

Tworzymy przestrzeń dla rozwoju i wymiany poglądów. Konferencje naukowe i popularnonaukowe, wykłady, warsztaty, seminaria – w Akademii Humanitas organizowane są wydarzenia, będące odpowiedzią na potrzeby nie tylko środowiska naukowego, naszych studentów ale również mieszkańców regionu.

04/04/2019

Humanitas na konferencji branży Pomocy Społecznej

Uczestnicy konferencji

Akademia Humanitas to nie tylko działalność dydaktyczna i naukowa. Współpracujemy z otoczeniem, jednostkami samorządowymi, sektorem prywatnym i szkołami. Realizujemy wiele projektów unijnych oraz tworzymy rozwiązania dla biznesu i szkół.

12 Uniwersytetów Dziecięcych w całym województwie oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii Humanitas to prężnie działające organizacje skupiające tysiące małych żaków i seniorów.

CHCESZ PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ DZIAŁAŃ PRACOWNIKÓW TWOJEJ FIRMY?
CHCESZ ZORGANIZOWAĆ KONFERENCJĘ, WYNAJĄĆ SALĘ SZKOLENIOWĄ LUB KONFERENCYJNĄ,
A MOŻE ZAREJESTROWAĆ FIRMĘ LUB ZORGANIZOWAĆ BIURO?

Proponujemy możliwość indywidualnego zlecenia nam realizacji usług rozwojowych dla pracowników Państwa firmy, jak również usługi promujące Państwa działalność, kompleksowe usługi konferencyjne, czy też wynajem sal konferencyjnych, szkoleniowych, warsztatowych, komputerowych, powierzchni biurowych, wystawienniczych itp.