03/12/2015

Zakończenie cyklu bezpłatnych szkoleń dla nauczycieli

W dniu 27 listopada 2015 roku Dział Szkoleń Wyższej Szkoły Humanitas zakończył realizację cyklu bezpłatnych szkoleń dla nauczycieli placówek oświatowych woj. śląskiego, realizowany w ramach programu Kuratorium Oświaty w Katowicach „Wykorzystanie środków na dofinansowanie doskonalenia nauczycieli w 2015 r.”

W ramach tegorocznej współpracy z Kuratorium Oświaty w Katowicach, w okresie od 29.09.2015 r. do 27.11.2015 r. Dział Szkoleń WSH przeprowadził 11 szkoleń z trzech obszarów tematycznych:

• 5 seminariów nt. „Udostępnianie informacji publicznej”
  • 4 warsztaty nt. „Mediacje w rozwiązywaniu konfliktów w szkole”
  • 2 warsztaty nt. „Wykorzystanie nowoczesnych technologii informacyjnych na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych”.

W szkoleniach zorganizowanych przez WSH, sfinansowanych przez katowickie Kuratorium Oświaty łącznie udział wzięło 422 nauczycieli z placówek oświatowych zlokalizowanych na terenie woj. śląskiego.

03/12/2015

Zakończenie cyklu bezpłatnych szkoleń dla nauczycieli

• 5 seminariów nt. „Udostępnianie informacji publicznej”
  • 4 warsztaty nt. „Mediacje w rozwiązywaniu konfliktów w szkole”