Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

                                        


Zmiana sposobu logowania do katalogu bibliotecznego

 Od października studenci logują się w nowy sposób na swoje konto biblioteczne.

Podstawowy sposób logowania do konta wygląda następująco:

Czytelnicy logują się przez opcję „Zaloguj kontem centralnym”. Po kliknięciu na przycisk należy zalogować się do swojego konta Office365. Dane do konta Ofice365 są wysyłane mailem, w którym nadawcą jest Wyższa Szkoła Humanitas. Po zalogowaniu pojawi się konto biblioteczne z danymi osobowymi i z polem do wyszukiwania książek

 

Więcej informacji >>

Szkolenie biblioteczne - zaliczenie

Drodzy Studenci I-go roku,

Uprzejmie informujemy, że do końca października na platformie Moodle uruchomione zostanie zaktualizowane szkolenie biblioteczne, którego zaliczenie będzie podstawą do uzyskania wpisu w systemie Wirtualna Uczelnia!

Więcej informacji >>

Publikacje Oficyny Wydawniczej „Humanitas” w Empiku

Publikacje Oficyny Wydawniczej „Humanitas” w Empiku.

 

Więcej informacji >>

IBUK Libra

IBUK Libra umożliwia dostęp do polskich podręczników akademickich i książek naukowych z różnych dziedzin nauki opublikowanych przez największe wydawnictwa krajowe oraz naukowe wydawnictwa wiodących uczelni wyższych
Biblioteka Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu udostępnia swoim Czytelnikom zasoby IBUK Libra od 2013 r. Również w tym roku kontynuuje świadczenie usługi, która pozwala korzystać z wybranych publikacji elektronicznych.
Corocznie zmienia się lista wykupionych tytułów. Wykazy publikacji dla poszczególnych kierunków można sprawdzić na stronie http://www.humanitas.edu.pl/pl/ibukPrzypominamy, że po raz drugi Studenci Wyższej Szkoły Humanitas mogą korzystać z elektronicznej wersji największego słownika językowego Słownik PWN-Oxford, nagrodzonego Europejskim Medalem Business Centre Club i zawierającego 1 000 000 angielskich i polskich jednostek leksykalnych.

Uwaga !!!
Studentów, którzy jeszcze nie korzystali z serwisu IBUK Libra, serdecznie zapraszamy do odbierania kodów PIN w Bibliotece WSH z ważną legitymacją studencką.

Więcej informacji >>