Przejdź do treści
Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

                                        


Godziny pracy Biblioteki w okresie 30.05 - 02.06

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniach 30.05.2024 r. - 02.06.2024 r. Biblioteka AH będzie nieczynna. Podczas przerwy prosimy o uwagę w kwestii wypożyczonych książek. Prolongaty terminu ich zwrotu można dokonać logując się na konto w naszym katalogu bibliotecznym na stronie https://sowaonline.humanitas.edu.pl/, bądź w aplikacji Sowa Mobi.

 

Więcej informacji >>

IBUK LIBRA - pula nowych tytułów

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek IBUK LIBRA przygotował dla swoich czytelników niespodziankę. Otrzymali Państwo dostęp do książek z następujących kategorii:

  • Literatura faktu
  • Fantastyka
  • Albumy

Zasady korzystania z IBUK LIBRA bez zmian, zwiększa się tylko pula dostępnych tytułów. Książki będą dostępne w okresie 8-26.05.2024 r. Zapraszamy po odbiór PINów do Biblioteki

 

Więcej informacji >>

Godziny pracy Biblioteki AH w weekend majowy

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniach 1.05.2024 r. - 05.05.2024 r. Biblioteka AH będzie nieczynna. Podczas przerwy prosimy o uwagę w kwestii wypożyczonych książek. Prolongaty terminu ich zwrotu można dokonać logując się na konto w naszym katalogu bibliotecznym na stronie https://sowaonline.humanitas.edu.pl/, bądź w aplikacji Sowa Mobi.

 

Więcej informacji >>

Przerwa Świąteczna

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniach 30.03.2024 r. - 01.04.2024 r. Biblioteka AH będzie nieczynna. Podczas przerwy świątecznej prosimy o uwagę w kwestii wypożyczonych książek. Prolongaty terminu ich zwrotu można dokonać logując się na konto w naszym katalogu bibliotecznym na stronie https://sowaonline.humanitas.edu.pl/, bądź w aplikacji Sowa Mobi.

 

Więcej informacji >>

W weekend 6-7.01.2024 r. - Biblioteka AH nieczynna

Więcej informacji >>

Przerwa świąteczna

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniach 23.12.2023 r. - 2.01.2024 r. Biblioteka AH będzie nieczynna. Podczas przerwy świątecznej prosimy o uwagę w kwestii wypożyczonych książek. Prolongaty terminu ich zwrotu możecie dokonać logując się na konto w naszym katalogu bibliotecznym na stronie https://sowaonline.humanitas.edu.pl/, bądź w aplikacji Sowa Mobi. Dodatkowo informujemy, że w pierwszy weekend stycznia, tj. 6-7.01.2024 r. ze względu na Święto Trzech Króli Biblioteka AH również będzie zamknięta.

Więcej informacji >>

Narodowe Święto Niepodległości - Biblioteka AH w weekend nieczynna

Więcej informacji >>

Biblioteka AH będzie nieczynna

Więcej informacji >>

Godziny pracy Biblioteki AH

Szanowni Państwo,
Informujemy, że od poniedziałku, tj. 4 września 2023 r. wracamy do godzin otwarcia biblioteki sprzed wakacji.Jeszcze dzisiaj i jutro jesteśmy dla Państwa od 8:00 do 16:00, a w najbliższy weekend wciąż będzie nieczynne.
Od poniedziałku obowiązuje poniższa regulacja czasu pracy Biblioteki Akademii Humanitas.

Więcej informacji >>

Wakacyjne godziny pracy Biblioteki AH

Szanowni Państwo,

Niebawem godziny otwarcia Biblioteki AH ulegną zmianie. W okresie wakacyjnym od 17 lipca do 3 września 2023 r. możecie nas odwiedzać od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. W weekendy biblioteka będzie nieczynna.

Życzymy wszystkim spokojnych i bezpiecznych wakacji!

Więcej informacji >>