Biblioteka WSH w okresie Świąt

Uprzejmie informujemy, że 17.12 (wtorek) - Biblioteka WSH będzie czynna do godz. 15:50, natomiast w związku z przerwą świąteczną, w dniach 23.12.2019-01.01.2020 Biblioteka WSH będzie nieczynna!

Więcej informacji >>

Dołącz do naszego zespołu!

UWAGA! Poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu! Cechuje Cię pracowitość, sumienność i KREATYWNOŚĆ? Chcesz do nas dołączyć? Przeczytaj ogłoszenie, a potem wyślij CV i list motywacyjny! Być może czekamy właśnie na Ciebie!

Więcej informacji >>

Inwentaryzacja zbiorów bibliotecznych - ostatnie przypomnienie

Drodzy Czytelnicy,

Zbliża się termin inwentaryzacji księgozbioru Biblioteki WSH!!! Przypominamy, że w tym czasie Biblioteka będzie NIECZYNNA dla swoich Wszystkich Użytkowników!!! System biblioteczny będzie wyłączony!!! W związku z tym NIE BĘDZIE MOŻNA WYKONAĆ następujących operacji z poziomu Czytelnika oraz z poziomu Biblioteki-Administratora...

Inwentaryzacja zbiorów bibliotecznych

Prosimy o niezwłoczny zwrot książek z czytelni i wypożyczalni, nie później niż do dnia 15 lipca br., w związku ze zbliżającą się inwentaryzacją księgozbioru bibliotecznego.
Informujemy również, że w dniach 1-18 sierpnia br. dostęp do księgozbioru nie będzie możliwy, a biblioteka będzie zamknięta.

Wszelkie zobowiązania związane z Biblioteką (karty obiegowe, rozliczenie kar itp.) będą możliwe do uregulowania wyłącznie przed 1 sierpnia br. lub po zakończeniu inwentaryzacji.

Godziny pracy Biblioteki WSH w okresie wakacyjnym

Drodzy Czytelnicy! W związku z okresem wakacyjnym dni i godziny pracy naszej Biblioteki będą się nieco zmieniać. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem pracy Biblioteki i życzymy wszystkim miłego wypoczynku!

Spotkanie autorskie

W dniu 1 czerwca 2019r. w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu odbyło się spotkanie autorskie mające na celu promocję monografii naukowych wydanych w ramach inicjatyw naukowo-kulturalnych pt. „Ochrona dziedzictwa narodowego", których celem jest krzewienie idei ochrony dziedzctwa narodowego. Organizatorami spotkania był Instytut Nauk Prawnych oraz Biblioteka i Oficyna Wydawnicza "Humanitas".Władze Uczelni oraz przybyłych gości przywitali Organizatorzy spotkania.

Spotkanie autorskie z prof. Józefem Szopińskim

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z  profesorem Józefem Szopińskim autorem książki „Rozwój osobisty – prawdziwe historie”.

Profesor Józef Szopiński od wielu lat pracuje w dwóch obszarach: psychoterapii, pomagając w pokonaniu indywidualnych kryzysów oraz barier uniemożliwiających funkcjonowanie rodzinne lub zawodowe i edukacji dorosłych poprzez wykłady oraz warsztaty psychologiczne dla różnych grup zawodowych. Jest także licencjonowanym trenerem grupowym w Werkstatt Institut für Lebendiges Lernen w Szwajcarii.

Czasopisma naukowe WSH w programie Wsparcie dla czasopism

Trzy czasopisma naukowe Wyższej Szkoły Humanitas, „Zeszyty Naukowe Wyższej Szkoły Humanitas. Zarządzanie”, „Zeszyty Naukowe Wyższej Szkoły Humanitas. Pedagogika” oraz „Roczniki Administracji i Prawa”, znalazły się w gronie czasopism rekomendowanych przez Zespół doradczy do finansowania w ramach programu „Wsparcie dla czasopism” Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Publikacje Oficyny Wydawniczej „Humanitas” w Empiku

Publikacje Oficyny Wydawniczej „Humanitas” w Empiku.

Więcej informacji >>

Spotkanie autorskie w ramach promocji monografii naukowych wydanych przez Oficynę Wydawniczą