Spotkanie autorskie w ramach promocji monografii naukowych wydanych przez Oficynę Wydawniczą

Możliwość przetestowania bazy danych ProQuest

W dniach od 13 maja do 14 czerwca 2019 mają Państwo możliwość przetestowania bazy ProQuest One Academic.
ProQuest One Academic zapewnia dostęp do czterech podstawowych grup zasobów multidyscyplinarnych (ProQuest Central, Academic Complete, Academic Video Online i ProQuest Dissertations & Theses Global). Wszystkie te typy zasobów oferują opcję krzyżowego wyszukiwania. Baza zapewnia dostęp do największych na świecie, uporządkowanych zbiorów czasopism, e-booków, prac magisterskich i rozpraw doktorskich, wiadomości, materiałów wideo i innych materiałów źródłowych, zgromadzonych w jednym miejscu.

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Bibliotece WSH

Aktualizacja konta bibliotecznego

Z dniem 31.03.2019 automatycznie zablokują się konta biblioteczne. Aby uzyskać ponowny dostęp, należy okazać w Bibliotece ważną legitymację. Istnieje także możliwość aktualizacji konta przez telefon lub pocztą elektroniczną (w celu rezerwacji książek). Jednakże należy pamiętać, że w momencie odbierania zarezerwowanych pozycji będzie trzeba mieć przy sobie "podbitą" legitymację.

Hologram aktualizujący legitymację na nowy semestr można uzyskać w dziekanacie. Przypominamy, że podstawą do wypożyczenia, rezerwowania i zamawiania książek jest WAŻNA LEGITYMACJA STUDENCKA.

NASBI 2019

Biblioteka Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu udostępnia swoim Czytelnikom i Pracownikom zasoby NASBI od 2016 r. Również w tym roku kontynuuje świadczenie usługi, która pozwala korzystać z wybranych publikacji elektronicznych.

Wykaz publikacji dla wszystkich kierunków, dostępnych do 14 grudnia 2019 r., można sprawdzić na stronie http://www.humanitas.edu.pl/pl/nasbi

IBUK Libra

Biblioteka Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu udostępnia swoim Czytelnikom zasoby IBUK Libra od 2013 r. Również w tym roku kontynuuje świadczenie usługi, która pozwala korzystać z wybranych publikacji elektronicznych.
Corocznie zmienia się lista wykupionych tytułów. Wykazy publikacji dla poszczególnych kierunków można sprawdzić na stronie http://www.humanitas.edu.pl/pl/ibukPrzypominamy, że po raz drugi Studenci Wyższej Szkoły Humanitas mogą korzystać z elektronicznej wersji największego słownika językowego Słownik PWN-Oxford, nagrodzonego Europejskim Medalem Business Centre Club i zawierającego 1 000 000 angielskich i polskich jednostek leksykalnych.

Uwaga !!!
Studentów, którzy jeszcze nie korzystali z serwisu IBUK Libra, serdecznie zapraszamy do odbierania kodów PIN w Bibliotece WSH z ważną legitymacją studencką.