Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

WEJDŹ DO GRY z doktorem Szaszkiewiczem I WYGRAJ STUDIA

Poznaj świat psychologii sądowej z największym ekspertem tej dziedziny – doktorem Maciejem Szaszkiewiczem! Wejdź do gry, zbadaj świat sprawców mrocznych zbrodni i odpowiedz na 3 pytania -  dwa sprawdzające wiedzę i jedno pokazujące Twoją motywację do podjęcia studiów. Przekonaj dra Macieja Szaszkiewicza, że to właśnie Ty powinieneś zostać jego studentem, a na rynku nie ma lepszych kandydatów! 

Chcesz studiować psychologię bezpłatnie albo zgarnąć zniżkę na studia w WSH? Chcesz uzyskać tytuł magistra szybciej nawet o 1,5 roku, realizując program w ramach Indywidualnej Ścieżki Studiów, albo w standardowym 5-letnim czasie? Chcesz uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez ekspertów, najlepszych w swojej dziedzinie, na które przyjeżdżają studenci z całego kraju? Wszystko to, możesz zdobyć już dzisiaj!

Rozpocznij przygodę, która otwiera drzwi nie tylko do kariery, ale również do lepszego poznania siebie i ludzi którzy cię otaczają. WEJDŹ DO GRY.

Zasady konkursu są proste. Wystarczy udzielić odpowiedzi na trzy pytania dostępne w formularzu konkursowym – KLIKNIJ TUTAJ-. W pierwszym etapie Komisja Konkursowa sprawdzi czy zgłoszenie spełnia wymogi formalne, tj. uczestnik posiada zdaną maturę, lub zdaje ją w tym roku a tym samym jest/ będzie uprawniony do podjęcia studiów wyższych oraz udzielił poprawnie odpowiedzi na dwa pierwsze pytania konkursowe – sprawdzające wiedzę. Wszystkie zgłoszenia, które poprawnie przejdą weryfikację w pierwszym etapie zostaną automatycznie przekazane do etapu drugiego. W drugim, finałowym etapie Komisja oceni odpowiedź na pytanie nr 3 – tutaj liczy się Wasza kreatywność, pomysłowość i determinacja! 

Sam zdecyduj jaka forma wyróżni Cię na tle innych. Psychologia to Twoja pasja i posiadasz już wiedzę w tym obszarze – pokaż nam to. Obejrzałeś i przeczytałeś wszystkie wykłady z drem Szaszkiewiczem i jesteś pasjonatem jego pracy – udowodnij nam. Masz ogromne poczucie humoru, którym zarażasz innych – rozbaw nas. Podjęcie studiów w Wyższej Szkole Humanitas to Twoje marzenie – przekonaj nas. W tym pytaniu Sky is the limit!

Nagrodą w konkursie jest voucher uprawniający do bezpłatnego podjęcia studiów jednolitych magisterskich na kierunku psychologia, realizowanych przez Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu. Wartość vouchera wynosi 30.000,00 zł.

 Konkurs trwa od 21 maja 2020 roku do 04 czerwca 2020 roku. 

Wyniki konkursu zostaną przekazane przez dra Macieja Szaszkiewicza, podczas wykładu online w ramach projektu „Nie izoluj się od wiedzy”  do dnia 20 czerwca br. – SPRAWDŹ PLAN WYKŁADÓW-

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy --> CLICK

Regulamin konkursu

Regulamin konkursu --> CLICK

 

Partnerzy